درباره ما

 

 

معرفی: شرکت مولد نیروگاهی هریس در تاریخ ۱۳۹۰/۰۵/۰۱ به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس و طی شماره ۴۱۱۲۵۳ در اداره ثبت شرکت‌‌ها و مالکیت صنعتی شهر تهران به ثبت رسیده است.

فعالیت اصلی شرکت عبارت است از طرح و احداث و بهره‌برداری نیروگاه هریس، تولید برق، توزیع و فروش نیروی برق، سرمایه‌گذاری در خرید نیروگاه‌ها، شرکت در مناقصه‌‌های داخلی و خارجی پروژه‌‌های احداث نیروگاه‌‌های تولید برق و اجرای آن می‌باشد.

 

مرحله عملیاتی اجرای طرح احداث نیروگاه سیکل ترکیبی هریس با هدف تأمین نیاز منطقه به انرژی الکتریکی و ترانزیت به خارج از کشور از تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۰۱ آغاز شد. زمين اجراي طرح به مساحت ۷۰۰,۰۰۰ متر مربع در شهرستان هریس در استان آذربایجان شرقی   قرار دارد. زمان لازم برای احداث نیروگاه هریس با ظرفیت ۴۹۰ مگاوات، کار‌های طراحی، تأمین تجهیزات، کار‌های ساختمانی و نصب و راه‌اندازی ۳۶ ماه خواهد بود.

خلاصه فعالیت های انجام شده شرکت مولد نیروگاهی هریس:

  • درصد پیشرفت کلی پروژه حدود ۳۶ درصد می باشد.
  • بخش گازی نیروگاه راه اندازی شده و در حال بهره برداری می باشد.
  • بخش بخار نیروگاه در حال نصب و راه اندازی بوده می باشد.

درباره نیروگاه هریس

پیام مدیرعامل

مهندس مجید دبیریان

مهندس مجید دبیریان

برق به عنوان یکی از مهمترین انرژی‌های قرن ۲۱ و پبشران بسیاری از صنعت‌ها می‌باشد.‌
نیروگاه هریس با سرآمد بودن در راندمان تولید برق در کشور و بکارگیری نیروهای بومی و کالاهای ایرانی در ساخت نیروگاه شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها را محقق ساخته است.

نیروگاه هریس با توان تولید ۴۹۰ مگاوات ساعت علاوه بر تامین نیاز منطقه به انرژی الکتریکی توان ترانزیت انرژی برق به خارج از کشور هم دارد.

درباره نیروگاه

درباره شرکت

اعضای هیئت مدیره

مهندس سعید نخستین

رییس هیئت مدیره

مهندس موسی رفان

نایب رییس

مهندس مجید دبیریان

مدیرعامل و
عضو هیئت مدیره

مهندس حسنعلی تقی زاده

عضو هیئت مدیره

مهندس امان اله نیک نفس

عضو هیئت مدیره